L&G w KLUBIE 100!!!

Świetna informacja❗️
Do grona Członków „Klubu 100” powraca firma L&G, która podjęła decyzję o ponownym wsparciu naszego stowarzyszenia.
Działalność firmy L&G skupia się głównie na kompleksowym zaopatrzeniu w artykuły BHP. Oferuje szeroki asortymenty: odzieży roboczej i ochronnej, rękawic, obuwia, środki ochrony głowy, wzroku, słuchu, dróg oddechowych.
L&G proponuje artykuły o zróżnicowanej cenie i jakości, na każdą kieszeń i dla każdego klienta. Dostarcza zamówiony towar osobiście lub wysyła firmą kurierską.
Bardzo dziękujemy Państwu Miśkiewicz – właścicielom firmy L&G za zaufanie i serdecznie witamy w gronie „KLUBU 100”.🤝
Oczywiście zapraszamy do sklepu stacjonarnego na ul. Gdyńską 25/8 oraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera.
Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, instytucje oraz osoby prywatne do wsparcia naszego klubu poprzez członkostwo w tym elitarnym gronie.
Kliknij w link poniżej i zapoznaj się ze szczegółami.