Kolejny sparing Żaków.

Młodsza zawodnicy z grupy trenerów Macieja Masnego i Marka Orzechowskiego zagrali kolejny mecz kontrolny, tym razem z Polonia-Stal Świdnica (r. 2013-2014).
„Gra przyniosła wiele emocji, zarówno zawodnikom jak i rodzicom. Warto dodać, że niektórzy zaliczyli jeden ze swoich pierwszych występów na boisku. Dzielnie rywalizowaliśmy, odgryzając się wieloma dobrymi akcjami. Bramki strzelane przez nas w tym meczu były bardzo efektowne. Za nami kolejne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.” ~ skomentował trener Maciej Masny
Skład: Adrian Matyjak, Michał Mnich, Krystian Kafel, Piotr Jeżyk, Eryk Bielecki, Krzysztof Rubis, Jan Studnicki, Oliwier Siergiej, Jakub Dydycz, Antoni Grabowski, Natan Gozdziejewski.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony