Kolejny sparing młodziczek

Wczoraj na boisku w Bolesławicach zawodniczki naszej drużyny młodziczek zmierzyły się z ligowymi rywalami. Dziewczęta rozegrały sparing z chłopięcą drużyną Trenera Mariusza Krupczaka z MKS Polonii-Stal Świdnica, ale tym razem na pełnowymiarowym boisku. Nasze piłkarki z meczu na mecz prezentują się coraz pewniej i powoli przyzwyczajają się do dużego boiska. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Mariusza Krupczaka w stosunku 7:3. Bramki dla naszej zespołu zdobyły: Paulina Żygadło, Dominika Gołębiewska oraz Agata Karp. Mecz pomimo porażki można zaliczyć do udanych. Każda minuta spędzona na bosiku przyczynia się z pewnością do szybszego rozwoju naszych zawodniczek a także zbieraniu kolejnych doświadczeń, które na pewno zaprocentują w przyszłości.
Już jutro zespół Bartosza Kuliga rozegra kolejny turniej w lidze orlika, natomiast w najbliższą środę rozegra sparing z zespołem Gryfa Świdnica.
Skład: Wiktoria Gazda, Laura Panas, Agata Burdak, Dominika Gołębiewska, Wiktoria Pogoda, Nadia Hładko, Wiktoria Podleśna, Amelia Patyk, Paulina Żygadło, Wiktoria Olejnik, Karolina Walasiak, Patrycja Osiecka, Agata Karp, Anna Skowrońska, Ewa Stec oraz Anna Adamowicz

dav