Inauguracja rundy wiosennej III ligi dolnośląskiej kobiet.

Już jutro nasze seniorki rozpoczną rundę rewanżową rozgrywek III ligi dolnośląskiej. Pierwsza kolejka zapowiada się bardzo ciekawie i jest dużym wyzwaniem dla naszego zespołu, ponieważ zmierzą się z Oławą, trudnym rywalem i to jeszcze na ich terenie.

 

Komentarz trenera Bartosza Kuliga tuż przed startem rozgrywek:

„Po okresie przygotowawczym i kilku rozegranych sparingach zaczynamy rundę rewanżową. Same przygotowania nie przebiegły tak jakby sobie to można było wymarzyć i niektóre zawodniczki z różnych względów niestety nie były w stanie dać z siebie wszystkiego podczas treningów przedsezonowych, ale mam nadzieję że nie odbije się to w dużym stopniu na naszej formie. W sparingach trochę eksperymentowaliśmy z ustawieniem oraz taktyką i zobaczymy co z tego wyjdzie w meczach o punkty. Dla nas kluczowe w kontekście walki o awans są pierwsze 3 kolejki. Zagramy w nich z dwoma drużynami pretendującymi do awansu plasującymi się tuż za nami w tabeli.”

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony