Inauguracja młodzików na 6!

Drużyna trenera Macieja Masnego udanie rozpoczęła swój debiutancki sezon w Okręgowej Lidze Młodzika. Po dobrym meczu pokonali zespół Boxmetu Piskorzow 6:1. Nasz zespół mógł wygrać zdecydowanie wyżej, zabrakło jednak skuteczności pod bramką rywala. W dobrych nastrojach przystąpimy do kolejnych meczów i liczymy na następne zwycięstwa. 🔜🤞
Boxmet Piskorzów – MKS Polonia Świdnica 1:6:
Bramki: Aleksander Łukasiewicz x3, Piotr Jeżyk , Michał Dychus, Krzysztof Dziasek.
Skład: Krystian Kafel, Miłosz Jamro, Tymon Dymitruk, Dawid Kulik, Piotr Jeżyk, Michał Dychus, Krzysztof Rubis, Adrian Matyjak, Wojciech Niedziela, Krystian Bogacz, Aleksander Łukasiewicz, Krzysztof Dziasek.