III miejsce naszych juniorek w Turnieju JAKO CUP

W ubiegłą niedzielę odbył się kolejny turniej organizowany przez naszą Akademię. Tym razem oprócz naszej drużyny gościły u nas takie zespoły jak: AZS Wrocław, Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów, Gwarek Wałbrzych oraz Piast Żmigród. Nie zabrakło walki i dużych emocji, składnych akcji i efektownych bramek. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna AZS-u Wrocław, która zajęła pierwsze miejsce. Tuż za nimi uplasowała się drużyna Ślęzy Wrocław. Na najniższym stopniu podium stanęły nasze zawodniczki, które wyprzedziły drużyny ze Żmigrodu, Dzierżoniowa i Wałbrzycha.
Podczas turnieju odbyła się licytacja koszulki z autografem Eweliny Kamczyk – zawodniczki GKS Górnik Łęczna oraz Reprezentacji Polski.
Dziękujemy wszystkim za obecność i doping.

Skład: Lidia Maciejewska, Natalia Samborska, Gabriela Kassan, Julia Morąg, Kamila Kosior, Dominika Gołębiewska, Daria Miechurska, Aleksandra Balon, Martyna Pożoga oraz Natalia Szczepaniuk.