II miejsce młodzików w Witoszowie

Dzisiaj drużyna naszych młodzików wzięła udział w rozgrywkach eliminacyjnych LZS w Witoszowie Dolnym.
Nasi piłkarze w swojej grupie odnotowali komplet zwycięstw z drużynami:
MKS Polonia Świdnica – Silesia Żarów 2:0 ( Kiril Zhoholko, Jakub Mucha)
MKS Polonia Świdnica – Gryf Burkatów 2:0 (Kiril Zhoholko, Mateusz Staroń)
MKS Polonia Świdnica – Herkules Bojanice 2:0 (Kiril Zhoholko, Adam Andrzejewski).
W finałowym starciu z drużyną z LKS Marcinowice nasz zespółponiósł porażkę, kończąc mecz wynikiem 1:3. Warto zaznaczyć, że jeden z naszych zawodników – Kiril Zhoholko został wyróżniony tytułem „Najlepszego Piłkarza turnieju”.
Trener Bartosz Prętki:
„Szkoda szybko straconych bramek w meczu finałowy, ale mimo wszystko zawody na plus, zespół w pełni zaangażowany co cieszy przed ligą, która staruje za niedługo.”
Brawo Panowie
Skład: Norbert Charuży, Olaf Danilewicz, Jakub Mucha, Maks Wawrzyniak, Jacek Sobczyński, Janek Czuchra, Mateusz Staroń, Adam Andrzejewski i Kiril Zhoholko.