GKS Górnik Łęczna naszym klubem partnerskim!!!

Booom!!!

I stało się!
GKS Górnik Łęczna klubem partnerskim naszej Akademii !
Dzisiaj na obiektach GKS Górnika Łęczna doszło do wyjątkowego wydarzenia- sfinalizowania umowy współpracy pomiędzy naszą akademią GKS Górnika Łęczna.
Umowa, która była wynikiem wielotygodniowych rozmów i negocjacji została podpisana przez Pana Dariusza Batyrę – Prezesa Zarządu GKS Górnik Łęczna oraz Damiana Błaszczyka, Prezesa naszej Akademii.

Damian Błaszczyk: „Mocno wierzę, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści obydwu stronom i przyczyni się do szybszego rozwoju sportowego naszych zawodniczek. Jestem przekonany, że korzystając z olbrzymiego doświadczenia najlepszej drużyny w kraju podniesiemy znacząco poziom szkolenia w naszej Akademii.
To porozumienie to również, albo przede wszystkim wielka szansa dla naszych najzdolniejszych zawodniczek, których mamy przecież sporo.”

„Żeby być najlepszym, współpracuj z najlepszymi”