Finał Dolnego Śląska „Piłkarska Kadra Czeka”

Wczoraj drużyna naszych juniorek brała udział w turnieju wojewódzkim dziewcząt do lat 15 „Piłkarska Kadra Czeka”.

Do tego etapu zakwalifikowały się oprócz naszego zespołu: MGLKS Moto-Jelcz Oława, MLKS Polonia Środa Śląska oraz LKS Dragon Miszkowice. Nasze piłkarki po trzech pewnych zwycięstwach zajęły pierwsze miejsce i awansowały do Finału Ogólnopolskiego. Turniej finałowy, w którym rywalizować będą mistrzowie 16 województw odbędzie się w Siedlcach (woj. mazowieckie) w dniach 20-23 lipca.

Wyniki:

MKS Polonia Świdnica – LKS Dragon Miszkowice 5:0

MKS Polonia  Świdnica – MLKS Polonia Środa Śląska 12:0

MKS Polonia Świdnica – MGLKS Moto-Jelcz Oława 3:0

Skład: Roksana Matuszewska, Izabela Skowrońska, Karolina Kusiak, Liwia Serafin, Anna Pawlik, Aleksandra Śliwińska, Maja Sakowska, Amelia Kozina, Anna Skowrońska, Justyna Szwarcbach, Wiktoria Chraścina, Julia Amarowicz, Wiktoria Podleśna, Oliwia Bębęniec, Nadia Sobel oraz Julia Kołodziej

Bohaterkami tego nie dnia jednak nie były wyłącznie nasze zawodniczki, ale również ich wspaniali rodzice. Podczas trwania turnieju zorganizowali kawiarenkę z przepysznymi domowymi wypiekami, kawą i herbatą. Najważniejsze w tej inicjatywie było to, że cały dochód (950zł) został przeznaczony na leczenie Justyny https://www.siepomaga.pl/justyna-ciok?fbclid=IwAR3yK0RDpVyWionhOtzeBjwj8WGz7O_kKzvrZhsS-GLc35lNPd03c31cYxk

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony