ELEKTRO-PARTNER sponsorem naszej Akademii

Świetna informacja dla drużyny naszych seniorek.
Niezmiernie miło nam poinformować, że w odpowiedzi na prośbę wsparcia naszych zawodniczek występujących w Makroregionalnej III Lidze Kobiet odpowiedziała firma ELEKTRO-PARTNER.
Tym samym witamy ELEKTRO-PARTNER w gronie naszych sponsorów i dziękujemy za ogromne wsparcie naszego klubu.
Firma Elektro-Partner powstała w 2004 roku jako przedsięwzięcie doświadczonych osób.
Od 13 lat wykorzystując kompetencje i kwalifikacje osób tworzących kadrę zarządzającą i zespół handlowy cieszą się wspólnym sukcesem.
Najważniejszym obszarem działań jest kompletacja i dystrybucja materiałów elektrycznych i elektrotechnicznych.
Od 2008 roku należy do, PGE Forum-Rondo, jednej z największych grup zakupowych w Polsce. W obszarze swojej oferty posiada rozwiązania wszystkich liczących się producentów.
Klientami Elektro-Partner na obszarze całego kraju są redystrybutorzy, zakłady prefabrykacji, inwestorzy oraz firmy handlowe i wykonawcze.
Celem firmy jest wspieranie klientów w kluczowych przedsięwzięciach biznesowych poprzez oferowanie najnowszych rozwiązań.
Elektro-Partner jest kluczowym i najlepiej zaopatrzonym dystrybutorem marki LEGRAND.
Zapraszamy również na stronę naszego nowego sponsora https://www.elektro-partner.pl/