Drugi turniej Ligi Orlika na plus.

Za nami już drugi turniej Ligi Orlika. Tym razem gospodarzem była drużyna Silesii Żarów. Podobnie jak w pierwszym turnieju nasze dziewczęta dwukrotnie zwyciężyły i  tylko raz  schodziły z boiska pokonane. Dzisiaj drużynę młodziczek poprowadził w zastępstwie za trenera Damiana Błaszczyka, trener Łukasz Wawrzyniak.

Wyniki:

MKS Polonia Świdnica – Gryf Świdnica  1:4 (bramka: Emilia Jakacka)

MKS Polonia Świdnica – Polonia-Stal Świdnica  2:1 (bramki: Emilia Włodkowska oraz Aleksandra Grabowska)

MKS Polonia Świdnica – Silesia Żarów  5:2 (bramki: Oliwia Bębeniec x3, Wiktoria Chraścina oraz Emilia Włodkowska)

Skład: Julia Miechursk (br), Urszula Miechurska, Laura Pawelec, Oliwia Bębeniec, Oliwia Kędzior, Emilia Jakacka, Emilia Włodkowska, Aleksandra Grabowska, Hanna Madalińska, Wiktoria Zajączkowska oraz Wiktowia Chraścina.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony