Dobry występ juniorek w Witoszowie

Wczoraj nasze juniorki miały kolejną okazję do gry. Wzięły one udział w turnieju halowym LZS w Witoszowie. Nasze dziewczęta były zdecydowanie najmłodszą drużyną tego turniej, w której szeregach zobaczyliśmy aż 4 młodziczki. Mniejsze doświadczenie czy skromniejsze warunki fizyczne nie przeszkodziły naszym piłkarkom w zdobyciu trzeciej lokaty. Warto również zaznaczyć, że podopieczne Dominiki Soroty doznały tylko jednej porażki ze zdecydowanym faworytem i zwycięzcą wczorajszych zmagań drużyną Bielawianki Bielawa.

Skład: Laura Panas, Wiktoria Pogoda, Agata Karp, Weronika Olejnik, Aleksandra Balon, Natalia Szczepaniuk, Wiktoria Podleśna, Roksana Kuś oraz Dominika Gołębiewska