DELTA TECH CUP

Przed tygodniem byliśmy organizatorami kolejnego turnieju z cyklu DALTA TECH CUP. Tym razem do rywalizacji stanęły zespoły z rocznika 2012 oraz zespół nieco starszych zawodniczek z naszego klubu.
Nasze zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze, z czego dwa zajęły miejsca na podium.
Drużyna złożona z naszych zawodniczek nie tylko triumfowała w turnieju ale również zgarnęła dwie nagrody indywidualne: Emilia Wójcik – najlepsza bramkarka turnieju, Maja Błaszczyk – najlepsza strzelczyni turnieju.
Indywidualne wyróżnienie dla MVP swoich drużyn zdobyli również: Michał Dychus, Miłosz Jamro oraz Anna Jesionka.
Dziękujemy drużynom za sportową rywalizację i dużą dawkę emocji, a rodzicom za wspaniały i kulturalny doping.
SKŁADY:
MKS Polonia I Świdnica – Dawid Kulik, Olek Łukasiewicz, Krystian Kafel, Adrian Matyjak, Krzysiu Rubis, Michał Kluj, Michał Dychus- MVP
MKS Polonia II Świdnica – Oliwier Siergiej, Hubert Borowski, Michał Mnich, Dawid Ghulyan, Gustaw Jaworski, Miłosz Jamro – MVP
MKS Polonia Świdnica (dziewczęta) – Emilia Wójcik, Daria Rurańska, Maja Geisler, Anna Jesionka, Jagoda Komisarczyk, Maja Błaszczyk, Julia Błaszczyk, Kaja Kiliszewska, Maja Wnęk