Cenne zwycięstwo w Kostrzynie.

W świetnych nastrojach wóciły do Świdnicy nasze seniorki. W Kostrzynie nad Odrą nasze zawodniczki strzeliły 4 bramki nie tracąc żadnej i pokonały miejscowy MUKS 4:0. Mecz mógł zakończyć się dużo bardziej okazałym wynikiem, ale zabrakło skuteczności w dogodnych sytuacjach pod bramką Kostrzyna.

Bartosz Kulig: „Cieszymy się z trzech punktów i z tego, że udało nam się zagrać spokojny mecz. Trochę szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale na plus naszej gry jest kolejne czyste konto i poukładana gra w obronie.”

Bramki:
1:0 Kamila Kosior 4′
2:0 Julia Migacz 15′
3:0 Kamila Kosior 60′
4:0 Julia Migacz 73′

Skład:
Lidia Maciejewska, Karolina Kusiak, Ewa Klasa, Monika Garbacz, Liwia Serafin, Natalia Marszałek, Kamila Kosior, Paulina Miśkiewicz, Daryna Datsenko, Joanna Furmaniuk, Julia Migacz
Rez.:
Julia Morąg, Sandra Kozak, Gabriela Sowa, Alicja Antoszczak

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony