Bezbramkowy remis we Wrocławiu.

Nieco osłabiona kadrowo, ale w pełni zmotywowana przystąpiła nasza drużyna seniorek do kolejnego meczu III ligi. Tym razem gościliśmy na trudnym terenie we Wrocławiu gdzie niedawno odebraliśmy srogą lekcję od miejscowej Ślęzy w rozgrywkach Pucharu Polski. Tym razem wynik był dużo korzystniejszy niż ostatnio. Mecz zakończył się podziałem punktów, a na boisku nie padła żadna bramka. Najbardziej dogodną sytuację Polonistki zmarnowały w 80 minucie spotkania gdy Julia Migacz po idealnym podaniu Kamili Kosior trafiła w słupek z około 5 metrów od bramki.

Bartosz Kulig (trener): „Podeszliśmy do tego meczu z należytym respektem do przeciwnika i cały tydzień pracowaliśmy nad tym, aby neutralizować najmocniejsze punkty Ślęzy. Właściwie w obronie nie popełnialiśmy większych błędów, ale musimy znacznie poprawić nasz pomysł gry do przodu. Punkt cieszy zwłaszcza w kontekście niedawnej druzgocącej porażki we Wrocławiu, tym bardziej, że to Ślęza przystępowała do meczu w roli faworyta.”

Skład:
Lidia Maciejewska, Karolina Kusiak, Ewa Klasa, Monika Garbacz, Natalia Marszałek, Paulina Miśkiewicz, Sandra Kozak, Daryna Datsenko, Joanna Furmaniuk, Julia Migacz, Kamila Kosior
Rez:
Alicja Antoszczak, Gabriela Sowa, Anna Pawlik, Natalia Nalewajko

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony