Aktywna sobota w wykonaniu dziewcząt z rocznika 2014 i mł.

W sobotę z samego rana drużyna naszych młodych zawodniczek rozegrała mecz sparingowy z zespołem Silesii Żarów.
Dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony, zrealizowały wszystkie ustalone założenia i rozegrały bardzo dobre spotkanie.
Dominika Sorota (trenerka): „Bardzo się cieszę z postawy mojej drużyny, dziewczyny pokazały charakter i co dla mnie ważne w coraz większym stopniu są w stanie pokazać umiejętności wypracowane na treningach.”
Dziękujemy zespołowi przeciwnemu za wspólną grę. Do zobaczenia.
Skład: Nina Król, Karolina Styś, Klaudia Kwiatkowska, Agata Pietrzak, Nikola Mencel, Michalina Kakowczyk, Antonina Pawlik, Nonna Logvyn i Milena Hajduga.