Turniej piłki nożnej dziewcząt U-7, U-9 i U-13

Wczoraj nasza Akademia była organizatorem turnieju piłki nożnej dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 15 drużyn z 4 dolnośląskich klubów, które rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: U-7, U-9 oraz U-13. Najważniejsza tego dnia była sportowa rywalizacja, zdobywanie nowych doświadczeń, a przede wszystkim dobra zabawa, dlatego też nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Dla naszych dziewcząt był to świetny sprawdzian swoich umiejętności. Konfrontacja z drużynami FemGol Lubin, Lechii Dzierżoniów oraz Bielawianki Bielawa z pewnością wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój naszych młodych zawodniczek.

Dziękujemy wszystkim   trenerom oraz zawodniczkom za obecność i sportową postawę, a rodzicom za wspaniały doping.

Mimo, że koniec sezonu za pasem, to w planach wszystkich grup wiekowych jest jeszcze sporo turniejów i gier kontrolnych, także przed nami wiele emocji.