Wygrana seniorek 7:1 z TJ Sokol Trebes

Dzisiaj nasze seniorki miały okazję rozegrać mecz sparingowy z drużyną, z Hradec Kralove TJ Sokol Trebes. Od pierwszej minuty to nasz zespół posiadał przewagę i szybko udokumentował to bramką, bo już w 4 minucie czeską bramkarkę pokonała Dominika Sochacka. Taki wynik utrzymywał się do 22 minuty kiedy to Kamila Kosior podwyższyła rezultat spotkania na 2:0. Dziesięć minut później ta sama zawodniczka wygrała pojedynek „jeden na jeden” i było już 3:0!

Początek drugiej odsłony to coraz śmielsze ataki zawodniczek Sokola Trebes, które przyniosły efekt bramkowy w 59 minucie, gdy jedna z zawodniczek czeskich precyzyjnym uderzeniem pokonała Natalię Samborską.

Stracona bramka podrażniła ambicje naszej drużyny i do końca spotkania już tylko nasze zawodniczki zdobywały bramki, które były autorstwa Dominiki Sochackiej, ponownie Kamili Kosior oraz dwukrotnie Pauliny Leśniak.

Bardzo dziękujemy drużynie Sokola Trebes za przyjazd i możliwość rozegrania sparingu.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!