Porażka seniorek.

Seniorki rozpoczęły rozgrywki ligowe
W sobotnie popołudnie rundę wiosenną zainaugurowały nasze najstarsze piłkarki. Na własnym boisku zawodniczki PATDESIGN MKS Polonia Świdnica zmierzyły się z drużyną TS Mitech Żywiec.
Bartosz Kulig: „W pierwszej połowie spotkania nasz zespół całkowicie ustąpił pola tracąc aż 4 bramki zaledwie kilka razy odgryzając się niezbyt groźnymi strzałami na bramkę Żywca. W drugiej połowie obraz spotkania całkowicie się odmienił. Nasze zawodniczki bardzo mocno przycisnęły czego efektem były 3 bramki i bardzo dogodne sytuacje do strzelenia kolejnych. Bardzo niewiele zabrakło do strzelenia czwartej bramki dającej remis ale piłka po strzale Liwii Serafin trafiła w słupek. W samej końcówce atakując większymi siłami nadzialiśmy się jeszcze na kontrę i tym samym wynik spotkania na 3:5 ustaliły ostatecznie dziewczyny z Żywca.”
Bramki dla naszego zespołu zdobyły: Julia Migacz  po asyście Pauliny Miśkiewicz, Joanna Grzegorczyn  wykańczając wrzutkę Moniki Garbacz oraz Liwia Serafin, która skorzystała z podania Joanny Grzegorczyn.