Turniej orlików w Boguszowie-Gorcach

27 lutego nasza drużyna chłopców 2011 wzięła udział w turnieju w Boguszowie-Gorcach. Trafiliśmy do mocnej grupy, jak się okazało z późniejszymi finalistami turnieju Victorią Świebodzice i AP Mieroszów, a także MKS Kostomłoty. Cztery zdobyte punkty w fazie grupowej dały nam możliwość walki o miejsca 5-8. Po zwycięstwie z Lechią Dzierżoniów i porażce z Trojanem Lądek Zdrój nasi chłopcy zajęli ostatecznie 6 miejsce w turnieju.
Wielki brawa dla naszych zawodników za zaangażowanie i walkę w każdym mecz do ostatniego gwizdka.
WYNIKI:
MKS Polonia Świdnica – AP Mieroszów 1:1 (Aleks Hołub)
MKS Polonia Świdnica – MKS Kostomłoty 1:0 (Aleks Hołub)
MKS Polonia Świdnica – Victoria Świebodzice 1:3 (Dawid Markowicz)
MKS Polonia Świdnica – Lechia Dzierżoniów 1:1, k 2:1 (Konrad Gołębiowski)
MKS Polonia Świdnica – Trojan Lądek Zdrój 1:3 (Aleksander Żędzianowski)
Skład: Tymon Budzyń, Tymon Dymitruk, Jan Bratkowski, Wojciech Niedziela, Krzysztof Dziasek, Konrad Gołębiowski, Aleksander Żędzianowski, Aleksander Hołub, Dawid Markowicz, Bartosz Opalach, Oliwier Stawowy