Dwa turnieje Żaka naszych chłopców.

Intensywny tydzień za nasza chłopięcą drużyną w kategorii wiekowej Żak.
W poniedziałek i czwartek nasi zawodnicy rozegrali turnieje Ligi Żaka.  Pierwszy z nich odbył się w Strzegomiu, gdzie chłopcy zmierzyli się z gospodarzami – AKS-em Strzegom, Silesią Żarów oraz z Champion Świebodzice. Z kolei w czwartek chłopcy mieli okazje rywalizować na świdnickim OSiRze z drużynami Polonii – Stal Świdnica oraz z Gryfem Świdnica. Młodzi adepci naszej Akademii podczas rozgrywek zaprezentowali się bardzo dobrze.  Wierzymy, że praca na treningach oraz zdobywanie doświadczeń na meczach i turniejach będzie w dalszym ciągu procentować.

Skład: Krzysztof Rubis, Piotr Jeżyk, Wojciech Ciszewski, Michał Kluj, Michał Chłąd i Tymek Brygier.