Zabrakło trochę szczęścia

Niewiele zabrakło, aby w doskonałych nastrojach kończyły niedzielny mecz zawodniczki występujące w III Lidze Makroregionalnej. Nasze piłkarki nie przestraszyły się lidera rozgrywek i bez kompleksów podeszły do meczu. Efektem tego było objęcie prowadzenia już w 15 minucie spotkania. Niestety Prowadzenia nie udało się utrzymać do końca, a punkty wymknęły się w ostatnich dziesięciu minutach spotkania. Pomimo tego, że nasz zespół prowadził do 80 minuty 2:1 to uległ liderowi rozgrywek 2:3.

Bartosz Kulig: „Mamy mieszane uczucia po tym meczu. Z jednej strony udało się zagrać naprawdę dobry mecz, chyba najlepszy w tym sezonie jak do tej pory, ale po raz kolejny zabrakło koncentracji oraz spokoju do samego końca i nie udało się zdobyć choćby punktu. Oczywiście przegrać z liderem rozgrywek, który w czterech meczach strzelił 22 bramki swoim rywalom to nie wstyd, ale mecz miał taki przebieg, że mogliśmy spokojnie rozstrzygnąć go na swoją korzyść i to jest trochę frustrujące.”

Bramki:
1-0 Monika Garbacz 15′
1-1 65′
2-1 Julia Migacz 73′
2-2 80′
2-3 82′

Skład:
Lidia Maciejewska, Karolina Kusiak, Ewa Klasa, Monika Garbacz, Liwia Serafin, Natalia Marszałek, Kamila Kosior, Paulina Miśkiewicz, Daryna Datsenko, Joanna Furmaniuk, Julia Migacz
Rez.:
Alicja Antoszczak, Anna Pawlik, Sandra Kozak, Gabriela Sowa

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony