Trzeci turniej Ligi Orlika

Kolejny turniej w ramach Ligi Orlika już za nami. Wyniki osiągnięte w nim były co prawda nieco gorsze niż w poprzednich, ale ambicji i woli walki naszym zawodniczkom z pewnością nikt odmówić nie mógł.

W pierwszym meczu z Silesią I Żarów doznaliśmy minimalnej porażki 3:2, a bramki dla naszego zespołu zdobyły Aleksandra Śliwińska oraz Karolina Pfister. W kolejnym pojedynku, tym razem z Silesią II Żarów zanotowaliśmy zwycięsto 3:1 po dwóch trafieniach Karoliny Pfister oraz Aleksandry Śliwińskiej. Jak się okazało było to jedyne zwycięstwo tego dnia, gdyż w ostatniej konfrontacji z Akademią Piłkarską Świdnica ulegliśmy 2:1 (bramka: Aleksandra Śliwińska). Warty odnotowania jest również debiut w Lidze Orlika młodziutkiej Leny Gracy, która jak na pierwszy turniej spisała się bardzo dobrze. Gratulujemy!!!

 

Wynki:

MKS Polonia Świdnica – ŻAP  –  Silesia I Żarów  2:3 (Śliwińska, Pfister)

MKS Polonia Świdnica – ŻAP  –  Silesia II Żarów  3:1 (Pfister x2, Śliwińska)

MKS Polonia Świdnica – ŻAP  –  AP Świdnica  1:2 (Śliwińska)

 

Skład: Julia Miechurska, Urszula Miechurska, Anna Skowrońska, Aleksandra Śliwińska, Emilia Jakacka, Lena Graca oraz Karolina Pfister

 

 

 

 

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony