MARCONI MEDICA partnerem naszego klubu!

Świetna informacja dla naszego klubu!
Miło nam poinformować, że firma Marconi Medica – https://www.marconimedica.pl/ pozostała naszym oficjalnym partnerem.
Dzisiaj Damian Błaszczyk – prezes naszego klubu oraz Pan Piotr Nawrot – Wiceprezes Zarządu firmy MARCONI podpisali porozumienie o dalszej współpracy. Od kilku lat GRUPA Marconi (Rehabilitacja MARCONI – https://rehabilitacjaswidnica.pl ;Dom Seniora Marconi – https://domsenioramarconi.pl ) wspiera naszą drużynę seniorek profesjonalną opieką swoich najlepszych Fizjoterapeutów. Teraz współpraca została rozszerzona o drużynę młodziczek.
Nasze zawodniczki będą miały możliwość szybszego powrotu do pełnej sprawności po kontuzjach czy urazach korzystając z różnorodnych zabiegów takich jak: ćwiczenia indywidualne z fizjoterapeutami, magnetoterapia, elektroterapia, laseroterapia, krioterapia, kriosauna i krioterapia ogólna, balneoterapia, ultradźwięki oraz hydroterapia.
GRUPA Marconi działa na rynku usług medycznych i rehabilitacyjnych od przeszło 20 lat oferując pomoc rehabilitacyjną w zakresie rehabilitacji neurologicznej, sportowej i ortopedycznej.
Marconi Medica od wielu lat współpracuje z firmami oferującymi pakiety medyczne : Medicover, LUX MED, Enel-Med., PZU, Mondial Assistance, Signal Iduna , Compensa.
Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego partnera i zapoznania się z ofertą:

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony