Zwycięstwo w ostatnim turnieju Dolnośląskiej Halowej Lidze Orliczek!!!

Rewelacyjny start naszych orliczek w ostatnim turnieju halowym w ramach Dolnośląskiej Ligi Orliczek. Tym razem turniej odbył się w Trzebnicy, a do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: Talent Trzebnica (gospodarz), Femgol Lubin, Ślęza Wrocław, UKS Bierutów oraz nasza Akademia. Nie dojechała niestety drużyna Dolpaszu Skokowa, ale organizatorzy na jej miejse zgłosili drugą drużynę Telentu Trzebnica (bez punktacji turniejowej).

Nasze zawodniczki zwyciężyły czterokrotnie i tylko raz schodziły z boiska przy podziale punktów.

MKS Polonia Świdnica – Talent II Trzebnica 2:0 (Włodkowska, Jakacka)

MKS Polonia Świdnica – Talent I Trzebnica 3:0 (Włodkowska x2, Hładko)

MKS Polonia Świdnica – UKS Bierutów 4:1 (Włodkowska x3, Hładko)

MKS Polonia Świdnica – Femgol Lubin 2:1 (Włodkowska x2)

MKS Polonia Świdnica – Ślęza Wrocław 2:2 (Włodkowska, Głogowska)

Turniej w Trzebnicy był ostatnim z czterech w Dolnośląskiej Halowej Lidze Orliczek. Dziesiejsze zwycięstwo zapwniło nam trzecie miejsce w całym cyklu tych imprez.

Damian Błaszczyk (trener): „Dzisiaj moje zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze, stwarzały sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, co udekumentowały zdobyciem sporej liczby goli. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, która stanęła na wysokości zadania. W ubiegłym tygodniu drugie miejsce, w tym pierwsze, z pewnością są powody do zadowolenia. Zdobycie trzeciego miejsca na Dolnym Śląsku w klasyfikacji generalnej to duży sukces, tym bardziej, że dołączyliśmy do rozgrywek dopiero w połowie, więć nie mieliśmy możliwości zdobywania punktów w dwóch pierwszych turniejach.”

Skład: Julia Miechurska, Nadia Hładko, Emilia Jakacka, Izabela Skowrońska, Emilia Włodkowska, Julia Głogowska oraz Julia Biliniewicz

 

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony