Zwycięstwo z Pogonią Oleśnica

Seniorki Polonii Świdnica Żeńskiej Akademii Piłkarskiej odniosły kolejne przekonywujące zwycięstwo. Tym razem Świdniczanki nie dały najmniejszych szans drużynie Pogoni Oleśnica pokonując ją wynikiem 6:0. Mecz był prowadzony pod dyktando zawodniczek ze Świdnicy od początku do końca, atakowały przez większość spotkania i skutecznie rozbijały nieliczne kontry przeciwniczek. Trzy bramki dla naszego zespołu strzeliła Kamila Kosior, a kolejne dwie dorzuciła Julia Furmankiewicz i jedną Paulina Miśkiewicz.

„Dziś zagraliśmy naprawdę dobry i spokojny mecz. Bardzo mnie cieszy zwłaszcza wzorowa postawa drużyny w defensywie, która dziś nie dała sobie strzelić żadnej bramki i wywiązała się z zadań ustalonych przed meczem w stu procentach.” Skomentował po meczu trener naszej drużyny Bartosz Kulig

Skład: Lidia Maciejewska, Gabriela Sowa, Ewa Klasa, Joanna Furmaniuk, Natalia Nalewajko, Monika Garbacz, Julita Firuta, Anna Mazanka, Kamila Kosior, Dorota Wełyczko, Julia Furmankiewicz
rez.: Sandra Kozak, Paulina Miśkiewicz, Dominika Sochacka, Julia Grabowska, Karolina Skalska