Wyjątkowy trening trampkarek

Dzisiaj wrzucamy kilka zdjęć z treningu naszej młodzieży.

Nasze drużyny trampkarek i młodziczek w obecnymi sezonie spisały się rewelacyjnie, niestety z powodu przerwanego sezonu nie mogły pokazać całego swojego potencjału i powalczyć na poziomie centralnym.  Mistrzostwo Dolnego Śląska i awans do Centralnej Ligi Juniorek w kategorii U-15 oraz wicemistrzostwo Dolnego Śląska i awans do etapu strefowego w kategorii U-13 to bez wątpienia świetne rezultaty w zakończonym niestety przedwcześnie sezonie. 

Ostatni trening był dla nas wyjątkowy, ponieważ pożegnaliśmy naszą zawodniczkę Kingę Żołądkiewicz, która była tego dnia z nami po raz ostatni. Kinga wraz z rodzicami wyjeżdża do Belgi, gdzie mamy nadzieję będzie kontynuowała swoją piłkarską karierę. Dziękujemy za wspólne chwile, zwycięstwa i porażki oraz za fantastyczne reprezentowanie barw naszej Akademii.

POWODZENIA KINIA!!!

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony