Wskakujemy na pozycję lidera III ligi kobiet!!!

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze seniorki w meczu z dotychczasowym liderem rozgrywek. Po trzech kolejnych remisach przed własną publicznością wreszcie nasze dziewczęta wzięły pełną pulę w spotkaniu ze Ślęzą Wrocław. Po bramkach Kamili Kosior oraz Pauliny Miśkiewicz odnosimy w pełni załużone zwycięstwo i wskakujemy na pozycję lidera III Ligi Dolnośląskiej Kobiet. Dzisiaj towarzyszyła naszej drużynie piłkarska eskorta, złożona z naszych najmłodszych zawodniczek i możemy śmiało powiedzieć, że przyniosły szczęście swoim starszym koleżankom.

Skład: Lidia Miśkiewicz, Monika Garbacz, Natalia Samborska, Ewa Klasa, Daryna Datsenko, Julita Firuta, Paulina Miśkiewicz, Kamila Kosior, Joanna Furmaniuk, Natalia Marszałek oraz Martyna Grzesiak.

Rez.: Aleksandra Hajduk, Natalia Szczepaniuk, Maja Bereś