Trzecie miejsce w Gilowie.

W niedzielę na boisku w Gilowie odbył sie II Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w kategorii U-10. Wsród uczestniczek oczywiście nie zabrakło naszych dziewczat, które jak zawsze stanęły na wysokości zadania. Po czterech ciężkich meczach, pełnych walki i emocji nasze zawodniczki stanęły na najniższym stopniu podium. Strzelczyniami bramek dla naszego zespołu były Hania Madalinska, Ania Jesionka oraz Maja Blaszczyk.

Poza fajnym poziomem sportowym organizatorzy postarali się o świetną oprawę turnieju, za co należą im się ogromne gratulacje. Wiele atrakcji, swietna pogoda oraz wspaniała zabawa przysporzyły naszym zawodniczką mnóstwo dobrej zabawy, a każda z nich wróciła do domu z uśmiechem na twarzy.

Dominika Sorota (trenerka): „Jestem bardzo zadowolona z gry moich zawodniczek, które pokazały się z bardzo dobrej strony. Część zespołów miała nad nami zdecydowaną przewagę fizyczną, ponieważ w naszym zespole grały również zawodniczki o dwa, a nawet trzy lata młodsze, jednak pokazały wielkie serducho do gry i walczyły dzielnie. Jestem z nich bardzo dumna. Każdy taki turniej to dla nas kolejna dawka nowych doświadczeń.”

Skład: Julia Biliniewicz, Kaja Kiliszewska, Hania Madalińska, Maja Błaszczyk, Julia Błaszczyk, Julia Głogowska, Ania Jesionka oraz Julia Tomasik