Trzecie miejsce młodziczek na turnieju w Wińsku

Dzisiaj drużyna młodziczek rozegrała turniej w Wińsku którego oraganizatorem była Akademia Piłkarska FemGol Lubin. Oprócz podopiecznych Bartosza Kuliga i gospodyń wzięły w nim udział dwie ekipy AZS-u PWSZ Wałbrzych oraz Chrobry Głogów. Po bardzo dobrej grze nasze zawodniczki zajęły 3 miejsce. Co ważne, nasz zespół z każdym miesiącem prezentuje się coraz lepiej i pokazuje, że ciężka i systematyczna praca procentuje.

Wyniki:
MKS Polonia Świdnica – AZS Wałbrzych I 0-3
MKS Polonia Świdnica – AZS Wałbrzych II 0-1
MKS Polonia Świdnica – Chrobry Głogów 2-1
MKS Polonia Świdnica – FemGol Lubin 8-1

Skład:
Gazda Wiktoria, Pogoda Wiktoria, Olejnik Wiktoria, Podleśna Wiktoria, Stec Ewa, Karp Agata, Skowrońska Anna, Burdak Agata

Bartosz Kulig (trener): „Kolejny bardzo udany turniej w naszym wykonaniu. Zajęliśmy 3 miejsce tuż za wyżej notowanymi drużynami z Wałbrzycha, z którymi udało nam się grać na naprawdę wyrównanym poziomie, co cieszy tym bardziej, że jeszcze rok temu nie byliśmy w stanie nawiązać jakiejkolwiek walki z AZS-em przegrywając dużą ilością bramek, a dzisiaj nasze rywalki musiały się nieco napracować aby nas pokonać.”