Trzecie i czwarte miejsce w Olimpijski FC Women Cup

Świetny start naszych młodych zawodniczek w Legnicy. W mocno obsadzonym turnieju Olimpijski FC Women Cup zajmujemy trzecie miejsce w kategorii U-12 oraz czwarte w U-10.

Nasza troszkę starsza drużyna musiała uznać wyższość jedynie dwóm zespołom SMS Łódź, które były tego dnia bezkonkurencyjne, wygrywając bardzo wysoko wszystkie swoje mecze. Po zwycięstwie z KKS Katowice (5:0 bramki: Miechurska x3,Śliwińska, Olejnik), AP Talent Trzebnica (5:0 bramki:Olejnik x3, Miechurska x2) i remisie z AP Femgol Lubin (2:2 bramki: Adamowicz x2) kończymy turniej na bardzo dobrym trzecim miejscu!!!
Niższe miejsce zajęła nasza nieco młodsza drużyna w kategorii U-10, która mimo bardzo dobrej gry zwyciężyła tylko raz z KKS I Katowice (6:3 bramki: Włodkowska x6). Niewiele do zwycięstwa zabrakło nam w meczach z KKS II Katowice (3:4 bramki: Włodkowska x2, Głogowska) oraz Zorzą Pęgów (1:2 bramka: Głogowska) gdzie przegraliśmy zaledwie jedną bramką, prowadząc wyrównaną walkę. W ostatnim meczu ulegliśmy zwycięzcy tego turnieju AP Femgol Lubin 1:3 (bramka: Włodkowska).
Z Legnicy wróciliśmy z jeszcze jedną nagrodą indywidualną. Tytuł MVP turnieju U-12 otrzymała Emilia Włodkowska. Gratulacje!!!

Skład U-10: Julia Miechurska, Julia Biliniewicz, Emilia Jakacka, Julia Głogowska oraz Emilia Włodkowska.

Skład U-12: Wiktoria Gazda, Anna Skowrońska, Wiktoria Olejnik, Urszula Miechurska, Aleksandra Śliwińska oraz Anna Adamowicz.