Słaby weekend naszych seniorek

Kolejny mecz przed własną publicznością rozegrały nasze seniorki występujące w 3 lidze. Tym razem w Świdnicy gościliśmy drużynę KKS Zabrze. Po świetnym początku spotkania i prowadzeniu 2:0 niestety nie udało się zdobyć choćby punktu. W 60 minucie po czerwonej kartce Julii Morąg gra naszego zespołu posypała się i ostatecznie stracone 3 bramki dały zwycięstwo zawodniczkom z Zabrza.  Na domiar złego w 80 minucie nie potrafiliśmy wykorzystać rzutu karnego, który mógł pozwolić na zdobycie choć jednego punktu.

Trener Bartosz Kulig  :
„Bardzo szkoda tego meczu, niestety dziś zapłaciliśmy przysłowiowe frycowe. Bardziej doświadczona drużyna z Zabrza wyczekała nas i bezlitośnie wykorzystała nasze słabości. Zemściła się na nas gra w 10 przez 30 minut i krótka ławka rezerwowych.”

Bramki: Julia Migacz, Monika Garbacz

Skład: Lidia Maciejewska, Liwia Serafin, Ewa Klasa, Monika Garbacz, Gabriela Sowa, Daryna Datsenko, Paulina Miśkiewicz, Sandra Kozak, Kamila Kosior, Julia Migacz, Julia Morąg
Rez.: Natalia Marszałek, Anna Pawlik

Nie udał się również debiut naszej młodej drużyny w seniorskiej 4 lidze.
Do Głogowa pojechała drużyna złożona praktycznie z samych juniorek. Mimo bardzo młodego wieku nie zabrakło naszym zawodniczkom woli walki i nawet umiejętności, zabrakło przede wszystkim boiskowego doświadczenia.
Porażka z mocną drużyną Chrobrego Głogów 5:3 daje na pewno nadzieję na pozytywne spojrzenie w przyszłość.  Wierzymy, że nasze dziewczęta z meczu na mecz będą grały coraz lepiej.

Bramki: Oliwia Bębeniec, Wiktoria Podleśna, Julia Kołodziej

Skład: Roksana Matuszewska, Karolina Kusiak, Kinga Łukaszczuk, Amelia Kozina, Dominika Gołębiewska, Sandra Kozak, Wiktoria Podleśna, Nadia Sobel, Oliwia Bębeniec, Wiktoria Chraścina, Julia Amarowicz.
Rez.: Aleksandra Śliwińska, Maja Bereś, Natalia Szczepaniuk, Julia Kołodziej, Anna Skowrońska, Julia Roman

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!