Remis z UKS Lechia Dzierżoniów w Okręgowej Lidze Młodzika

W ubiegłą środę nasze zawodniczki rozegrały zaległą kolejkę w Lidze Okręgowej Młodzika. Silny wiatr, niska temperatura oraz spore braki kadrowe nie przeszkodziły naszemu  zaspołowi zaprezentować się bardzo dobrze. Po zaciętej walce nasze juniorki wywiozły z Dzierżoniowa bardzo cenny punkt. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a bramki dla naszej drużyny zdobyła Wiktoria Pogoda oraz najmłodsza w zespole Nadia Hładko.

Skład: Wiktoria Gazda, Patrycja Osiecka, Wiktoria Pogoda, Wiktoria Olejnik, Maja Sakowska, Wiktoria Podleśna, Natalia Firlej, Karolina Pfister, Nadia Hładko, Paulina Żygadło, Karolina Walasiak oraz Anna Skowrońska