Remis na inaugurację.

Po letniej przerwie wznowiła rozgrywki III liga dolnośląska kobiet. W pierwszym meczu nasze seniorki podejmowały na własnym boisku drużynę Moto–Jelcza Oława. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1-1, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Pomimo dużej przewagi nasze zawodniczki nie potrafiły zdobyć więcej bramek i musiały się zadowolić jednym punktem.

„Niestety ten mecz pokazał, że nie jesteśmy jeszcze na sto procent przygotowani do sezonu. Widać było też brak kilku kluczowych zawodniczek, które z różnych względów nie mogły być dziś obecne, a to bardzo zawężało możliwości taktyczne drużyny. Ale mamy nadzieję, że w kolejnych meczach już nie będziemy się borykać z takimi problemami”Bartosz Kulig (trener)

Skład:
Lidia Maciejewska, Dominika Sorota, Monika Garbacz, Ewa Klasa, Gabriela Sowa, Paulina Miśkiewicz, Aleksandra Hajduk, Natalia Samborska, Kamila Kosior, Julia Morąg, Daryna Datsenko, Rezerwowe: Sandra Kozak, Natalia Szczepaniuk, Maja Bereś

Bramki:
Paulina Miśkiewicz

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony