Podział punktów w Świdnicy

Kolejnym remisem skończył się niedzielny mecz naszych seniorek. Tym razem Polonistki podejmowały mocny zespół z Bierutowa. Pomimo tego, że dwukrotnie wychodziły na prowadzenie ostatecznie musiały się zadowolić podziałem punktów. Ostateczny wynik na 2-2 został ustalony na 3 minuty przed końcem po rzucie wolnym wykonywanym przez UKS Bierutów. Po meczu trener naszych zawodniczek Bartosz Kulig powiedział: „Dziś dziewczyny zagrały naprawdę dobry mecz i widać że w ofensywie zaczynamy łapać właściwy rytm. Niestety po dwóch indywidualnych błędach tracimy znowu punkty w praktycznie wygranym meczu w którym od początku mieliśmy kontrolę”
Skład:
Lidia Maciejewska, Monika Garbacz, Ewa Klasa, Dominika Sorota, Kamila Szarko, Natalia Samborska, Paulina Miśkiewicz, Joanna Furmaniuk, Sandra Kozak, Kamila Kosior, Daryna Datsenko
rez:
Julita Firuta, Martyna Grzesiak, Natalia Marszałek, Aleksandra Hajduk