Pierwszy sparing trampkarek.

Nasza drużyna, przygotowująca się do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U-15 rozegrała pierwszy mecz kontrolny. W sobotę przy Złotniczej w Jeleniej Górze pokonała tamtejszy zespołem Orlika 3:0.
Pierwszego gola dla naszej drużyny zdobyła Anna Pawlik w 31-ej minucie. Druga bramka to zasługa Kingi Łukaszczuk (43′), która bezpośrednio z rzutu wolnegopokonała bramkarkę rywalek. Wynik w 64-ej minucie ustaliła Daria Matuszewska.

Łukasz Wawrzyniak (trener): „Zagraliśmy pierwszy mecz sparingowy w przygotowaniach do rundy wiosennej. Było to dla nas bardzo dobre doświadczenie, mecz był wyrównany i obfitował w dużo sytuacji bramkowych, choć w naszych szeregach zabrakło dokładności i zimnej krwi pod bramką rywala. Mam nadzieję, że nie była to ostatnia wizyta w Jeleniej Górze.”

Skład: Roksana Matuszewska, Nadia Sobel, Wiktoria Podleśna, Aleksandra Śliwińska, Amelia Patyk, Maja Sakowska, Daria Matuszewska, Julia Amarowicz, Karolina Kusiak, Karolina Pfister, Liwia Serafin, Wiktoria Olejnik, Wiktoria Szymańska, Anna Pawlik, Amelia Kozina, Kinga Żołądkiewicz oraz Kinga Łukaszczuk.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!