Pewne zwycięstwo w Środzie Śląskiej!

Wysokim zwycięstwem zakończył się niedzielny mecz naszych seniorek. Podopieczne Bartosza Kuliga wygrały wynikiem 6-0 z Polonią Środa Śląska. Bramki dla naszego zespołu strzelały: Kamila Kosior -5 oraz Kamila Szarko. Świdniczanki przez cały mecz kontrolowały wydarzenia na boisku i nie brakowało wielu okazji do podwyższenia wyniku, łącznie z niewykorzystanym rzutem karnym. Po meczu trener naszych zawodniczek powiedział: „Zagraliśmy bardzo udany mecz pomimo plagi chorób, które dotknęły zawodniczki w tym tygodniu i braków w składzie, ale myślimy już o kolejnym spotkaniu za tydzień, w którym czeka nas o wiele cięższe zadanie, ponieważ gramy z liderem rozgrywek Ślęzą Wrocław”

Skład:
Lidia Maciejewska, Monika Garbacz, Ewa Klasa, Natalia Marszałek, Joanna Furmaniuk, Paulina Miśkiewicz, Natalia Samborska, Kamila Szarko, Julita Firuta, Martyna Grzesiak, Kamila Kosior
Rez.:
Natalia Szczepaniuk, Daryna Datsenko