Najnowszy meldunek z drużyny naszych seniorek.

Bartosz Kulig (trener): „Przygotowania do kolejnej rundy wkraczają w decydującą fazę. Trenujemy cały czas na boiskach bez względu na aurę, skupiając się głównie na przygotowaniu motorycznym oraz pracując nad udoskonaleniem taktyki. Niemal wszystkie zawodniczki są w pełni sił i zdolne do rywalizacji poza naszą rozgrywającą Julitą Firutą. Niestety wciąż zmaga się ona z kontuzją której nabawiła się w grudniu na turnieju halowym.
Od jutra nasze trzecioligowe zawodniczki zagrają cykl sparringów z czołowymi drużynami trzeciej ligi oraz z drugoligowcami. Najbliższa gra kontrolna odbędzie się 24.02 o godzinie 18:00 we Wrocławiu na Niskich Łąkach zagramy ze Ślęzą Wrocław. O kolejnych sparingach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do kibicowania i trzymajcie za nas kciuki”.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony