Minimalna porażka na inaugurację Terenowej Ligi Młodzika z Akademią Piłkarską 13.

Niewiele zabrakło do zainkasowania punktów już w pierwszej kolejce ligowej. Nasze dziewczęta bardzo dobrze zaprezentowały się na tle zawodników Akademii Jarosław Lato.

Początek spotkania nie ułożył się dla naszego zespołu dobrze, szybko straciliśmy trzy bramki po prostych błędach, natomiast przy stwarzanych sytuacjach w ofensywie raziliśmy nieskutecznością. Dopiero pod koniec pierwszej połowy indywidualną akcją popisała się Amelia Patyk i pokonała bramkarza gości.

Zdobyta bramka zadziałała bardzo mobilizująco na dziewczęta, które jeszcze śmielej zaatakowały w drugiej odsłonie. Bardzo ambitna gra przełożyła się na kolejne dwa trafienia. Na listę strzelców wpisała się po raz kolejny Amelia Patyk oraz kapitan zespołu Wiktoria Podleśna.

Niestety nie wystarczyło to do wywalczenia choćby punku, gdyż w drugiej połowie straciliśmy jeszcze jedną bramkę.

 

Skład: Miechurska Julia, Stec Ewa, Walasiak Karolina, Hładko Nadia, Miechurska Urszula, Sakowska Maja, Olejnik Wiktoria, Podleśna Wiktoria, Amelia Patyk, Aleksandra Śliwińska, Bereś Maja, Emilia Włodkowska oraz Skowrońska Anna

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony