Mamy Mistrzynie Dolnego Śląska Orliczek!!!

Dzisiaj w Obornikach Śląskich odbyły się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Orliczek. W rozgrywach wzięło udział 8 drużyn takich jak APN Talent Trzebnica, UKS Bierutów, Ślęza I Wrocław, Ślęza II Wrocław, Bielawianka I Bielawa, Bielawianka II Bielawa, FemGol Lubin oraz Żeńska Akademia Piłkarska MKS Polonia Świdnica.
Nasze zawodniczki spisały się rewelacyjnie, ani razu nie schodziły z boiska pokonane, odnosząc przy tym dwa zwycięstwa. Warte uwagi jest to, że w naszym zespole zagrały tylko trzy zawodniczki z „górnego” rocznika, pozostałe były o rok, dwa, a nawet trzy lata młodsze.

Dominika Sorota (trenerka): ” Jestem bardzo dumna z postawy swoich zawodniczek. Rozegrały dobre zawody, pokazały charakter i wolę walki. Oczywiście jest wiele elementów gry, nad którymi musimy popracować, ale wszystko w swoim czasie. Niezmiernie cieszy dzisiejsza wygrana zwłaszcza, że w swojej kadrze mieliśmy zawodniczki młodsze od rywalek.”💪😀

Mecze :
1) UKS Bielawianka Bielawa – MKS Polonia Świdnica 1:1 ( Hania Madalińska)
2) AP Talent Trzebnica – MKS Polonia Świdnica 1:1 ( Hania Madalińska)
3) Ślęza II Wrocław – MKS Polonia Świdnica 0:1 ( Maja Błaszczyk)

Mecze finałowe :
1) FemGol Lubin – MKS Polonia Świdnica 0:1 ( Maja Błaszczyk)
2) UKS Bierutów – MKS Polonia Świdnica 0:0

Skład :
Zofia Malczyk br (2011), Hanna Madalinska (2009), Kaja Kiliszewska (2012), Emilia Jakacka (2009), Laura Pawelec (2009), Dominika Bech (2010), Julia Biliniewicz (2010), Julia Błaszczyk (2011), Maja Błaszczyk (2011) oraz Lena Graca (2009)