Kolejny turniej w Lidze Żaka

Bardzo dobrze radzą sobie nasze zawodniczki w Lidze Żaka, które dzisiaj nie doznały goryczy porażki. Niestety nie wszystkie drużyny z naszej grupy wzięły udział w turnieju w Roztoce. Do rozgrywek nie stawiły się zespoły Polonii-Stali Świdnica oraz Gryfa Świdnica. Nasze młode zawodnczki zwyciężyły dwukrotnie i tylko raz podzieliły się punktami z chłopcami z Kłaczyny. Bardzo cieszy również fakt, że w zespole zadebiutowały dwie młode zawodniczki, Lena Graca oraz Hania Madalińska. Gratulujęmy świetnego debiutu!!

Wyniki:

MKS Polonia Świdnica – ŻAP  –  Nysa II Kłaczyna  6:0 (Nadia Hładko x2, Hania Madalińska x2, Emilia Jakacka oraz Julia Biliniewicz)

MKS Polonia Świdnica – ŻAP  –  Nysa I Kłaczyna  0:0

MKS Polonia Świdnica – ŻAP  –  Granit Roztoka  1:0 (Emilia Jakacka)

Skład: Julia Miechurska, Emilia Jakacka, Hania Madalińska, Lena Graca, Julia Biliniewicz, Nadia Hładko oraz Julia Głogowska

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony