Kolejny turniej Dolnośląskiej Ligi Orliczek

Za nami kolejny turniej Dolnośląskiej Ligi Orliczek, który w tym przypadku można śmiało nazwać sparingiem, ponieważ jedyną drużyną, która spośród wszystkich zgłoszonych, pojawiła się na rozgrywkach była Ślęza Wrocław. W zaistniałej sytuacji trenerzy zdecydowali o wydłużeniu czasu gry. Dziewczęta grały ponad 1,5 godziny i sądzimy, że było to bardzo wartościowe doświadczenie dla obu drużyn.  Jak zawsze rywalizacja ze Ślęzą Wrocław przyniosła wiele emocji, mnóstwo fantastycznych akcji i bramek.
Tym razem mimo bardzo wyrównanej gry nasze zawodniczki wygrały 14 : 4. Tego dnia skuteczność naszego zespołu była bardzo wysoka. 

Bramki:
Maja Geisler  x10
Maja Błaszczyk  x2
Daria Rurańska  x1
Laura Pawelec  x1

Skład:
Malczyk Zosia, Hyjek Matylda, Biliniewicz Julia, Geisler Maja, Rurańska Daria, Pawelec Laura, Błaszczyk Maja, Błaszczyk Julia, Rychel Julia, Jakacka Marysia, Łuczak Aniela.

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony