Kolejne zwycięstwo w Lidze Młodzika!

Dzisiaj nasze trampkarki wysoko pokanały zespół Zjednoczonych Żarów i było to już trzecie kolejne zwycięstwo naszych dziewcząt. Pod nieobecność trenera Łukasza Wawrzyniaka, na ławce trenerskiej zasiadł Damian Błaszczyk, który po meczu nie krył zadowolenia. „Od pierwszej do ostatniej minuty spotkania nasza przewaga była niepodważalna, jednak najbardziej mnie cieszy sposób gry i konsekwencja przy realizacji założeń na ten mecz. Widać, że zawodniczki zaczynają się zgrywać i jestem przekonany, że tylko kwestią czasu jest zbudowanie kolektywu”.

W Żarowie byliśmy świadkami kolejnych dwóch debiutów. Na murawie zobaczyliśmy Kingę Żołądkiewicz oraz Wiktorię Chraścinę. Gratulujemy i życzymy samych świetnych występów w naszych barwach.

Bramki:

10′ Liwia Serafin (bezpośrednio z rzutu wolnego)

20′ Daria Matuszewska (asysta Julia Amarowicz)

22′ Amelia Patyk (asysta Daria Matuszewska)

26′ Amelia Kozina

39′ Kinga Żołądkiewicz (asysta Amelia Patyk)

46′ Amelia Patyk (asysta Kinga Żołądkiewicz)

51′ Amelia Kozina

56′ Julia Amarowicz (asysta Anna Pawlik)

Skład: Roksana Matuszewska, Liwia Serafin, Anna Pawlik, Wiktoria Olejnik, Amelia Kozina, Julia Amarowicz, Aleksandra Śliwińska, Daria Matuszewska, Amelia Patyk oraz Kinga Żołądkewicz, Urszula Miechurska, Anna Skowrońska oraz Wiktoria Chraścina