Halowy turniej w Szczawnie

Dzisiaj dwie nasze drużyny: dziewcząt (2010 i mł) i chłopców (2012) rywalizowały w turnieju Młode Wilki Cup w Szczawnie Zdrój. Do rywalizacji stanęło 10 zespołów, podzielonych na dwie grupy. W pierwszej fazie turnieju oba nasze zespoły pokazały się z dobrej strony, było wiele walki, mnóstwo ambicji i akcji bramkowych a co najważniejsze goli. Wyniki z fazy grupowej pozwoliły zespołowi chłopców grać o 7 miejsce, natomiast dziewczętom o 3. Niestety obie nasze drużyny uległy w swoich pojedynkach.
Wielkie brawa należą się naszym młodym zawodniczkom i zawodnikom za sportową postawę i zaangażowanie w każdym meczu. Warta uwagi jest również nagroda indywidualna przyznana naszej zawodniczce. Julia Biliniewicz otrzymała statuetkę dla najlepszej bramkarki turnieju! Brawo!
Wyniki dziewcząt:
Baszta Wałbrzych – MKS Polonia Świdnica ŻAP 0:0
MKS Polonia Świdnica ŻAP – Piławianka Piława 5:0 (Maja Geisler x3, Maja Wnęk, Ania Jesionka)
MKS Polonia Świdnica ŻAP – Due Soccer 3:1 (Maja Geisler x2, Maja Błaszczyk)
MKS Polonia Świdnica ŻAP – Młode Wilki 0:0
Mecz o 3 miejsce:
MKS Polonia Świdnica ŻAP – Górnik Wałbrzych 0:4
Skład: Julia Biliniewicz, Laura Pawelec, Maja Wnęk, Kaja Kiliszewska, Julia Błaszczyk, Daria Rurańska, Jagoda Komisarczyk, Maja Błaszczyk, Ania Jesionka, Maja Geisler.
Wyniki chłopców:
MKS Polonia Świdnica – Górnik Wałbrzych 1:3 (Michał Dychus)
MKS Polonia Świdnica – Kamiennogórska AP 2:2 (Olek Łukasiewicz x2)
MKS Polonia Świdnica – Pilawianka Piława 0:3
MKS Polonia Świdnica – Górnik Nowe Miasto 0:5
Mecz o 7 miejsce:
MKS Polonia Świdnica – Due Soccer Świebodzice 1:3 (Olek Łukasiewicz)
Skład: Krystian Kafel, Krystian Bogacz, Adrian Matyjak, Michał Dychus, Filip Stasiak, Michał Kluj, Tymon Brygier, Tomek Gawron, Olek Łukasiewicz.