Drugie miejsce juniorek młodszych w Witoszowie

Dzisiaj nasze zawodniczki wzieły udział w XX Dolnośląskich Igrzyskach LZS w piłce halowej dziewcząt do lat 16. Do turnieju zgłosiły się tylko trzy zespoły: Bielawianka Bielawa, Marciniwice oraz nasza drużyna. Możemy być zadowoleni z postawy naszych zawodniczek, które zwyciężyły 5:0 z ekipą Marcinowic oraz niestety uległy 0:2 bardziej doświadczonym piłkarkom Bielawianki, w składzie której były również zawodniczki występujące na codzień w rozgrywkach II ligi.

Dominika Sorota (trenerka): „Było to dla nas kolejne cenne doświadczenie. Szkoda tylko, że zgłosiła się tak mała liczba drużyn, bo emocji i przede wszystkim sportowej rywalizacji byłoby jeszcze więcej. Myślę, że dziewczęta zasługują na bardzo pozytywna ocenę za dzisiejszy turniej. Warto również dodać, że nasza zawodniczka Daryna Datsenko została wyróżniona przez organizatorów nagrodą najlepszej zawodniczki turnieju.”

Skład: Patrycja Osiecka, Maja Sakowska, Maja Bereś, Natalia Szczepaniuk, Wiktoria Olejnik, Amelia Patyk, Daryna Datsenko, Karolina Walasiak, Ewa Stec oraz Wiktoria Podleśna

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony