Dobry start młodziczek w Kępnie.

W dniach 24-26 marca nasze młodziczki przebywały w Kętach biorąc udział w turnieju „Giganci futbolu”. Do dwudniowej rywalizacji przystąpiło 8 zespołów z czterech województw oraz jedna drużyna z Czech.
Podopieczne trenera Damiana Błaszczyka zajęły dobre 4 miejsce, ale pozostał z pewnością mały niedosyt, bo zabrakło bardzo niewiele do wyższych lokat. Rywalizacja była mocno wyrównana, a najlepszym dowodem była tak sama zdobycz punktowa drużyn z miejsc 2-4.
Damian Błaszczyk (trener): „Bardzo się cieszę, że mogliśmy wziąć udział w tym turnieju. Szkoda kilku straconych punktów, tym bardziej, że w każdym meczu byliśmy zespołem przeważającym. Popełniliśmy jednak kilka rażących błędów w obronie oraz zabrakło skuteczności pod bramką przeciwniczek. Mimo wszystko uważam wyjazd za bardzo udany pod względem sportowym oraz integracyjnym”.
MKS Polonia Świdnica – Mitech Żywiec 2:2 (Maja Geisler x2)
MKS Polonia Świdnica – Tempo Białka 15:2 (Maja Geisler x7, Maja Wnęk x2, Daria Rurańska x2, Julia Błaszczyk, Laura Pawelec, Anna Jesionka, Maja Błaszczyk)
MKS Polonia Świdnica – LKS Targowianka Targowisko 10:3 (Maja Błaszczyk x3, Julia Błaszczyk x2, Maja Wnęk x2, Jagoda Komisarczyk, Maja Geisler, Daria Rurańska)
MKS Polonia Świdnica – AP Przeciszów 4:1 (Julia Błaszczyk x2, Maja Błaszczyk, Laura Pawelec)
MKS Polonia Świdnica – SK Brušperk 2:3 (Maja Geisler, Daria Rurańska)
MKS Polonia Świdnica – Filkówka Barwałd 2:3 (Daria Rurańska, Maja Geisler)
MKS Polonia Świdnica – Rekord Bielsko-Biała 5:4 (Daria Rurańska, Maja Błaszczyk, Maja Wnęk, Julia Błaszczyk, Maja Geisler)
MKS Polonia Świdnica – UKS SAP Brzeg 3:1 (Laura Pawelec, Maja Błaszczyk, Daria Rurańska)
Skład: Emilia Wójcik, Laura Pawelec, Maja Wnęk, Daria Rurańska, Julia Błaszczyk, Anna Jesionka, Maja Błaszczyk, Jagoda Komisarczyk, Maja Geisler.
Wielkie podziękowania dla firmy Delta Tech za wsparcie finansowe i pomoc w wyjeździe na turniej.