Bardzo dobra inauguracja w Lidze Orlika!!!

Za naszymi młodziczkami pierwszy turniej w ramach Ligi Orlika. Jak się okazało nasze debiutantki pokazały się z bardzo dobrej strony i nie przestraszyły się konfrontacji z drużynami chłopięcymi.
Podopieczne Dominiki Soroty co prawda przegrały pierwszy mecz z LKS Marcinowice, ale później już było znacznie lepiej. W kolejnych spotkaniach bezbramkowo zremisowały z Polonia-Stal I Świdnica, 2:2 z STEP Wiry/Tąpadła oraz zwyciężyły z Polonia-Stal II Świdnica 5:1.
Najbliższa okazja do meczów rewanżowych z tymi drużynami już w najbliższą sobotę na boisku w Szczepanowie, gdzie odbędzie się drugi turniej naszej grupy.

Skład: Wiktoria Gazda, Anna Skowrońska, Urszula Miechurska, Aleksandra Śliwińska, Nadia Hładko, Emilia Włodkowska, Izabela Skowrońska, Emilia Jakacka oraz Julia Głogowska,

SONY DSC