Bardzo dobra postawa w Lidze Orlika!

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze zawodniczki w pierwszym turnieju Ligi Orlika. Na boisku w Bolesławicach mięliśmy okazję zagrać z chłopcami Polonii-Stal Świdnica, Gryfa Świdnica oraz Silesi Żarów. Niestety nie dojechała drużyna Zjednoczonych Żarów.

Damian Błaszczyk (trener): „Byłem bardzo ciekawy postawy swojego zespołu, ponieważ mamy w kadrze dużo nowych zawodniczek i potrzebujemy czasu by wszystko odpowiednio poukładać. Gra dziewcząt w pierwszym turnieju w takim składzie, pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość. Mamy sporo młodych, utalentowanych zawodniczek i jeśli tylko poprzemy to ciężką i systematyczną pracą to możemy zbudować silną drużynę.”

Wyniki:

MKS Polonia Świdnica – Silesia Żarów  6:1 (bramki: Oliwia Bębeniec x2, Maja Gaisler x2, Emilia Jakacka oraz Nadia Hładko)

MKS Polonia Świdnica – Polonia-Stal Świdnica  2:0 (bramki: Nadia Hładko x2)

MKS Polonia Świdnica – Gryf Świdnica  1:2 (bramka: Wiktoria Chraścina)

Skład: Julia Miechurska, Urszula Miechurska, Anna Skowrońska, Oliwia Bębeniec, Emilia Włodkowska, Nadia Hładko, Wiktoria Chraścina, Amelia Legut, Laura Pawelec, Maja Gaisler, Emilia Jakacka, Oliwia Kędzior, Hanna Madalińska oraz Wiktoria Zajączkowska.