Miło nam poinformować, że „Klub 100” powiększył się o kolejnego Członka, który będzie wspierał finansowo naszą „Polonię”, to firma transportowa SKOMA!
SKOMA team to rodzinna firma transportowa, funkcjonująca na rynku od ponad dwudziestu lat.
Obsługuje klientów na terenie Dolnego Śląska, głownie rejon Świdnica – Żarów, Kobierzyce – Nowa Ruda.
Specjalizuje się w transporcie przesyłek paletowych. Dysponuje flotą aut typu SOLO i fajnym zespołem ludzi…
Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy i dołączenie do elitarnego grona.
Zapraszamy do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne.
„Wspólnie możemy więcej „!
Zapytaj o szczegóły:
📧 damianblaszczyk@poczta.onet.pl lub 📞 604638857 bądź zapoznaj się z informacjami na naszej stronie 👇