Zwycięstwo z Kolektywem Radwanice

Kolejnym zwycięstwem zakończył się mecz naszych seniorek w rozgrykach Trzeciej Ligi Dolnośląskiej Kobiet. Świdniczanki tym razem pokonały na własnym boisku zespół Kolektywu Radwanice 3:0 i nadal przewodzą w ligowej tabeli. Mecz nie był porywającym widowiskiem, a nasza drużyna przebudziła się dopiero w drugiej połowie strzelając trzy bramki autorstwa Joanny Furmaniuk, Julity Firuty oraz Kamili Kosior i utrzymał korzystny wynik do końca.

Po meczu trener naszej drużyny Bartosz Kulig nie był do końca zadowolony z gry swoich podopiecznych : „Dziś zagraliśmy bezbarwny mecz z minimalnym zaangażowaniem z naszej strony, cieszę się jedynie z tego że w obronie nie popełnialiśmy błędów i nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele na naszej połowie. Można ten mecz skwitować krótko – wynik lepszy niż gra”